Niemiecka edycja „TopGear”

W niemieckiej edycji Top Gear SHERP został nazwany „małym czołgiem” i ekstremalnym buggy’m offroadowym zdolnym dojechać tam, gdzie dawniej docierały tylko śmigłowce.

Read

Discovery Science

Raport dziennikarzy technicznego programu „Outrageous Acts of Science”.

Read

Business Insider

Szalony ATV SHERP to rosyjska maszyna na czterech wielkich kołach zdolna nawet pływać.

Read

DIGITAL TRENDS

ATV SHERP ATV to pełnowymiarowa zabawka o jakiej marzyliście od dzieciństwa.

Read

Daily Mail Online

„Przedziwny mini monster truck, który może dojechać wszędzie” to chwytliwy tytuł artykułu z popularnego brytyjskiego tygodnika dailymail.co.uk. Sam artykuł jest dwa razy przyjemniejszy, bo pełno w nim pochwał i budujących wniosków.

Read

auto-motor-und-sport.de

Niemiecka strona auto-motor-und-sport.de z miejsca ustanowiła rekord, pisząc w nagłówku: „Tam, gdzie ten wóz nie dojedzie, można się dostać tylko helikopterem”. To bardzo pozytywna, a nade wszystko rzetelna recenzja od redaktora strony.

Read

CBCNEWS

Czołgopodobny ATV stworzony na bezdroża północnej Kanady przemierza piaski, śnieg, wodę i lód.

Read

Maxim

Patrzcie z zachwytem na piorunujące nagrania, jak SHERP podbija tundrowe bezdroża.

Read

Artykuł w sekcji newsów Yahoo.com!

Recenzja SHERPa w sekcji nowości na stronie Yahoo.com! Rosyjski ATV zyskuje popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Przyciąga to uwagę miłośników oraz profesjonalistów z branży turystyki ekstremalnej.

Read

Express Drives

Mini monster truck może dojechać wszędzie, a nawet pływa!

Read

Designboom.com

ATV SHERP to amfibia do pokonywania każdego terenu.

Read

Międzynarodowa strona motoryzacyjna motor1.com

Samochód wyścigowy kiepsko zniesie nawet odrobinę piachu i skał. Wóz terenowy 4×4 nie może też rywalizować prędkością. Za to niektóre pojazdy mogą robić wszystko. Na ich widok mimowolnie unosimy brwi. Jeden z nich nazywa się SHERP.

Read

TF1

ATV SHERP to ukochane dziecko Alexeia Garagashyana, mechanika z Sankt Petersburga, który zbudował potwora wzorując się na monster truckach. Cała koncepcja Sherpa skupia się na czterech ogromnych niskociśnieniowych oponach – wyróżniających ten pojazd na tle rynku.

Read

CNN Greece

Greckie CNN spisało swoje wrażenia na temat rosyjskiego ATV. Możecie nie wierzyć, ale nawet mieszkańcy tego ciepłego kraju zainteresowali się SHERPem.

Read

Diepresse.com

Rosyjski „offroadowy cud” od dawna jest gwiazdą Youtube. ATV SHERP jeździ po każdej glebie, lodzie, a nawet pływa.

Read

Website motor-talk.de

Dziennikarzowi motoryzacyjnej niemieckiej strony motor-talk.de SHERP raczej przypomina czołg niż samochód. Trudno się nie zgodzić.

Read

Strona «Truck Yeah»

Popularna strona Truck Yeah opublikowała artykuł pod tytułem „Rosjanie wymyślili najlepszą ciężarówkę wszechświata do 50 000 dolarów”. Recenzję zakończyli jednoznacznie: „McLaren F1 i ATV Sherp. Więcej Ci nie potrzeba”.

Read

Publikacja internetowa thefunnybeaver.com

Serwis thefunnybeaver.com nazwał SHERPa „szalonym rosyjskim SUVem”. Autorzy zamieścili potężną kolekcję zdjęć i filmów naszego ATV w najróżniejszych warunkach i terenie.

Read

Portal Soha.vn

ATV SHERP – „Mały potwór” pokonuje najtrudniejsze rosyjskie bezdroża.

Read

Portal Vnexpress

SHERP pływał w wodzie, wspinał się na lodowiec, kluczył w gęstej roślinności i pokonywał wysokie przeszkody.

Read

Gentside.com

ATV SHERP: rosyjski pojazd, który dowiezie cię w dowolny zakątek świata.

Read

NTD.TV

Ten niesamowity rosyjski wszędołaz może rywalizować z każdym monster truckiem.

Read

youreporter

SHERP powstał i zadebiutował na rynku w 2015 roku, ale nie jest pojazdem wojskowym. W Rosji służy nawet rybakom i myśliwym oraz pozwala dotrzeć w niedostępne miejsca.

Read

Website trendhunter.com

Strona trendhunter.com specjalizuje się w poszukiwaniu nowych trendów i ciekawych filmów. Nic dziwnego, że SHERP przyciągnął uwagę tego publicysty. Zamieszczono tam artykuł wymieniający największe zalety rosyjskiego ATV, opisując, co czyni go wyjątkowym.

Read

Website gadgetify.com

Amerykańska strona gadgetify.com przedstawia rosyjski ATV swoim czytelnikom. Nawet w niewielkim artykule autorzy opisali niezwykłe możliwości pojazdu.

Read

Kenora Online

Serwis Kenora Online umieścił filmik, jak SHERP sunie po lodzie, zjeżdża z niego do wody i znów wdrapuje się na lód. Porusza się niezwykle lekko! Zagraniczni kierowcy testowi byli pod wrażeniem!

Read

Portal 4х4online.hu

Najbardziej wartościowe komplementy pochodzą od zawodowców. Dlatego miłe słowa od węgierskiego profesjonalnego serwisu 4х4online.hu to dla nas wielkie wyróżnienie.

Read

TrendinTech

Z SHERPem możesz podbić każdy teren!

Read

ReviewMachines.com

ReviewMachines.com opublikowało dokładną wideo recenzję SHERPa. Dziennikarze sprawdzili ten terenołaz w jego naturalnym środowisku – na bezdrożach.

Read

Site «Trendolozer Pro»

Strona Trendolozer Pro umieściła informację o Sherpie odwołując się do recenzji TopGeara.

Read